O nas

Delikatny french? Ognista czerwień? Minimalistyczna kropka w kontrastowym kolorze? Bohater ulubionej kreskówki? Eleganckie kryształki Swarovskiego? Seksowne przedłużenie? Śmiało powiedz jaki jest Twój dzisiejszy pomysł na ozdobienie paznokci. Mamy stosowną wiedzę i bogate doświadczenie, żeby zrealizować wszystko to, o czym tylko zamarzysz.

Salon M-Nails skupia się tylko na usługach manicure i pedicure. Dzięki tak wąskiej specjalizacji jesteśmy w stanie zagwarantować Ci najwyższą jakość usług. Oferujemy modne stylizacje, zgodne z aktualnymi trendami, ponadczasową klasykę, jak również indywidualną realizację Twoich szalonych pomysłów. Umawiając wizytę w naszym salonie masz pewność, że trafiasz na profesjonalistów, którzy świetnie orientują się w branży nail design. U nas pracują najlepsi styliści paznokci, dla których zdobienie paznokci jest sztuką.

Naszym nadrzędnym celem jest Twoja pełna satysfakcja. Stworzyliśmy miejsce przyjazne Tobie i niezwykle komfortowe. Mamy do dyspozycji najlepsze produkty i najnowszy sprzęt, więc możesz nam zaufać. Miła i przyjazna atmosfera zabiegu sprawi, że poczujesz się jak na intymnym spotkaniu w babskim gronie. Zapraszamy do Poznania na ul. Towarową 41/211.

M-Nails to również szkolenia branżowe i doszkalające organizowane cyklicznie oraz hurtownia kosmetyczna, w której zaopatrzysz się we wszystkie produkty potrzebne do profesjonalnej stylizacji paznokci.

DANE KONTAKTOWE

M-NAILS

Towarowa 41/211
61-896 Poznań

GODZINY OTWARCIA

Pn
08:00 - 19:00
Wt
08:00 - 19:00
Śr
08:00 - 19:00
Czw
08:00 - 19:00
Pt
08:00 - 19:00
Sb
09:00 - 17:00
Nd ZAMKNIĘTE